nedelja, 9. oktober 2011

NCAA, week 6, dan 3

Šesti teden je končan. Kot napovedano, bil je eden bolj mirnih letos. Presenečenj zelo malo, vsi kandidati za visoka mesta so preživeli brez težav.

uspešnost rangiranih ekip: 20/24
uspešnost rangiranih ekip proti ostalim: 17/18

#1 Alabama: vs. Vanderbilt. Tokrat je Alabama igrala malce slabše, a vseeno dosegla prepričljivo zmago. W, 34-0.

#2 LSU: vs. #17 Florida. Tudi Florida je bila brez možnosti proti LSU. Tigersi so vodili od začetka do konca in odigrali precej podobno kot Alabama prejšnji teden. Bitka za prvo mesto se tako nadaljuje. W, 41-11.

#3 Oklahoma: - #11 Texas. Velike rivalske tekme je bilo zelo hitro konec. Texas enostavno še ni zrel za velike tekme. Oklahoma se je sprehodila do zmage. W, 55-17.

#4 Wisconsin: bye.

#5 Boise State: @ Fresno State. Broncosi so dosegli še eno visoko zmago in ostajajo naporaženi. W, 57-7.

#6 Stanford: vs. Colorado. Še ena prepričljiva zmaga. W, 48-7.

#7 Oklahoma State: vs. Kansas. Cowboysi so več kot pol tekme igrali z rezervami, razlika je bila že v drugi četrtini ogromna. W, 70-28.

#8 Oregon: vs. California. Tekma je bila zanimiva le prvih 10 minut, nato so Ducksi visoko povedli in prednosti več niso spustili iz rok. W, 43-15.

#9 Clemson: vs. Boston College. Clemson nadaljuje z neporaženo sezono. W, 36-14.

#10 Arkansas: vs. #15 Auburn. Tekma se je odvijala povsem po pričakovanjih. Auburn je v napadu imel nekaj dobrih trenutkov, v obrambi so enostavno preslabi. Arkansas je visoko zmagal. W, 38-14.

#12 Michigan: @ Northwestern. V zelo zanimivi tekmi je Northwestern igral precej bolje v prvem polčasu. V drugem Robinson ni več delal velikih napak in Michigan je nadoknadil zaostanek ter dosegel še eno zmago. W, 42-24.

#13 Georgia Tech: vs. Maryland. Znova so Jacketsi odlično začeli, kasneje pa niso bili dovolj odločni in skoraj izgubili tekmo. W, 21-16.

#14 West Virginia: vs. Connecticut. Do sredine tretje četrtine je bilo zanimivo, kasneje so igrali le domači. W, 43-16.

#16 South Carolina: vs. Kentucky. Po mirnem začetku se je South Carolina zbudila in visko zmagala. W, 54-3.

#18 Texas A&M: @ Texas Tech. V tekmi z ogromno točk je Texas A&M znova popustil v drugem polčasu, vendar tokrat preobrata ni dovolil. W, 45-40.

#19 Kansas State: vs. Missouri. Mnogi so napovedovali zmago Missourija, a Kansas State je trenutno preprosto boljši. Razlika sicer majhna, a zmaga je tu. W, 24-17.

#20 Nebraska: vs. Ohio State. Ohio State je sredi tretje četrtine vodil že 27-6, Nebraska se je nato prebudila in zrežirala velik preobrat. W, 34-27.

#21 Illinois: @ Indiana. Illinois ima za sabo super polovico sezone. W, 41-20.

#22 Florida State: @ Wake Forest. Florida State si je privoščila še en poraz. Letošnja sezone je daleč pod pričakovanji. L, 30-35.

#23 Virginia Tech: vs. Miami (FL). Kakšna tekma. Prve tri četrtine je prevladovala Virginia Tech, potem pa so se v zelo zabavni zadnji četrtini Canesi vrnili, vendar pa ob koncu v obrambi niso bili dovolj zbrani in manj kot minuto pred koncem dopustili zmagoviti TD za Hokiese. W, 38-35.

#24 Arizona State: @ Utah. Utah je dolgo igral zelo solidno, a na koncu so Devilsi zanesljivo dobili to srečanje. W, 35-14.

#25 Baylor: vs. Iowa State. Na začetku so imeli pri Baylorju nekaj težav, kasneje so igrali precej bolje. W, 49-26.