sobota, 30. julij 2011

Montreal popušča

Montreal si je privoščil že drugi poraz, igre z začetka sezone ni več nikjer. Tekma proti Hamiltonu se je začela precej mirno. V prvi četrtini le en TD, Hamilton je povedel 7-3. V drugem delu je Montreal vendarle pokazal nekaj več, vendar Hamilton vodstva ni izpustil, 17-13. Montreal je sicer svoj prvi TD dosegel minuto pred koncem polčasa. Z dolgim uspešnim napadom je nakazal, da sledi v nadaljevanju tekme povsem drugačna igra, kar pa se ni zgodilo. Calvillo znova ni bil natančen pri svojih podajah, po treh četrtinah 20-16 za Hamilton. Neprepričljiva igra gostov se je nadaljevala tudi v zadnjem delu, domači pa so povečali razliko na 14 točk. V zadnjih minutah smo videli še en TD Montreala, a za kaj več je zmanjkalo časa.

26-34

V drugi tekmi smo videli preobrat ob koncu in tesno zmago edine neporežene ekipe v ligi. Bolje je začel Toronto in z odličnim napadom ob koncu prve četrtine povedel 7-1. Tudi nadaljevanje je bilo v znamenju gostov, nekaj dobrih potez v začetku druge četrtine, ker je bilo dovolj za drugi TD, 14-1. Edmonton se je zbudil šele v zadnjih minutah polčasa, ko je najprej znižal na 8-17, potem pa po nekaj velikih napakah Toronta imel možnost za še nekaj točk. Domači so to izkoristili in znižali na 15-17. Tretja četrtina je prinesla po eno točko na obeh straneh, v zadnjem delu pa izjemno vračanje Toronta po puntu in lepo vodstvo gostov za preostanek tekme, 25-16. Kot v prvem polčasu so igralci Toronta znova igrali precej neumno in dovolili Edmontonu, da se vrne. Odličilen TD smo videli slabe tri minute pred koncem.