torek, 20. december 2011

Tekma tedna, W15

15. teden je končan, le še 32 tekem nas loči do konca rednega dela sezona. Tokrat je bilo nekaj velikih presenečenj, super tekem pa malce manj kot prejšnji teden. Vseeno je bilo nekaj takih, ki bodo še nekaj časa ostale v spominu. Za uvrstitev med kandidate mora tekma imeti vsaj eno spremembo vodstva v drugem polčasu ali končno razliko manjšo od 11 točk.

Browns @ Cardinals
Brownsi so povedli že 17-7, vendar so se Cardinalsi vrnili in v podaljšku dosegli zmago.

Lions @ Raiders
Raidersi so na sredi zadnje četrtine vodili že 27-14, nato so Lionsi uprizorili še en povratek in v zadnjih sekundah dosegli odločilen TD.

Bengals @ Rams
V prvem delu so se Ramsi dobro držali in na odmor odšli s prednostjo. Kasneje so Bengalsi vendarle pokazali več in tekmo dobili.

Packers @ Chiefs
Šokantni poraz Packersov. Ta tekma bo obvezen ogled za vse trenerje, ki bodo proti Green Bayju igrali v naslednjih tednih.

Dolphins @ Bills
Dolphinsi so dokaj hitro naredili razliko, v zadnji četrtini je bilo 23-7. Billsi so nato dosegli 17 točk, vendar je bilo za popoln preobrat premalo časa.