torek, 13. december 2011

Tekma tedna, W14

V 14. tednu smo videli kar nekaj zelo zanimivih dvobojev, tokrat je bilo več kot pet takih tekem, ki bi si zaslužile biti del tega glasovanja. Izbral sem tiste, kjer smo videli najbolj nore preobrate. Za uvrstitev med kandidate mora tekma imeti vsaj eno spremembo vodstva v drugem polčasu ali končno razliko manjšo od 11 točk.

Giants @ Cowboys
Cowboysi so povedli za 12 točk 5:41 do konca. Sledila sta dva odlična napada Giantsov, na koncu pa še blokiran FG.

Bears @ Broncos
Tebow po že znanem receptu. Večino tekme nič, ob koncu vse. Tokrat je močno pomagal Barber, ki je najprej stekel v out, v podaljšku pa še izgubil žogo.

49ers @ Cardinals
Vse je kazalo na še eno zmago 49ersov, vodili so 19-7 12:24 do konca tretje četrtine, sledila sta dve TD podaji Skeltona in zmaga je ostala doma.

Texans @ Bengals
Benglasi so po prvem polčasu vodili 16-3, v drugem delu se je napad gostov zbudil, odločilen TD pa so Texansi dosegli ob izteku igralnega časa.

Falcons @ Panthers
Po prvem polčasu so Panthersi vodili že za neverjetnih 16 točk, Falconsi so se nato zavedli, da gre za zelo pomembno tekmo in 12:24 do konca prvič povedli, na koncu pa zmagali dokaj lagodno.