ponedeljek, 25. julij 2011

Šok! Ridersi do prve zmage

Saskatchewan je dosegel prvo zmago, v gosteh je premagal lanske prvake in doslej najboljšo ekipo lige. Prvi trije tedni so bili za Riderse katastrofalni, sedaj so se zbudili v zadnjem možnem trenutku. V prvi četrtini smo videli veliko obrambe, Saskatchewan je vodil 4-3, prvi TD tekme je sledil sredi tretje četrtine, ko je Montreal končno prikazal enega od napadov, ki so ga krasili v prvih treh tednih. Gostje so vrnili takoj v naslednjem napadu. Lovilec je bil povsem odprt in akcijo za 75 yardov ni bilo težko izvesti. Nekaj minut kasneje se je poškodoval Calvillo, QB Montreala in od tu naprej se je dalo slutiti, da bodo domači zabeležili prvi poraz. Ob polčasu je bilo 17-10 za Saskatchewan. Tudi drugi polčas so bolje začeli Ridersi in s TD-jem povedli 24-10. Naslednje točke smo videli šele malo pred koncem tekme. Montreal je dvakrat znižal razliko, vendar izenačiti več ni mogel.