nedelja, 17. julij 2011

Ridersi, Lionsi še naprej na dnu

Katastrofalna sezona Saskatchewana se nadaljuje. V prejšnjih dveh tednih je deloval vsaj napad, tokrat je celotna ekipa vredna ostre kritike. Hamilton se je brez težav sprehajal po igrišču in po prvi četrtini vodil 9-0. V drugem delu sta sledila še dva TD-ja in že ogromnih 23 točk prednosti za ekipo, ki v prejšnjih dveh tednih ni mogla sestaviti učinkovitega napada. Saskatchewan se je v tretji četrtini vendarle prebudil in odigral nekaj dobrih akcij, vendar se je napad končal s prestreženo žogo, Hamilton pa je dodajal točko na točko. Ob koncu so Ridersi poskusili z drugim QB-jem, prišli do prvega poskusa le 1 yard od končne cone, a tudi to ni šlo.

3-33

V drugi tekmi je bil razplet zelo podoben. Edmonton je igral prepričljivo, lovilci so ujeli veliko žog, BC pa se predvsem v prvem polčasu skoraj ni mogel premakniti. V začetku druge četrtine je Edmonton vodil 14-0, BC je medtem zbral manj kot 10 yardov v več kot 20 minutah tekme. Sledile so prve točke Lionsev. Po kratkem puntu Edmontona so prišli do lepe pozicije za FG. Kasneje so vendarle sestavili en soliden napad, ob polčasu je bilo 10-22. V tretji četrtini sta bili najprej dejavni predvsem obe obrambi, potem pa so Lionsi prišli precej blizu priložnosti za nove točke, a je obramba Edmontona prestregla žogo in jo vrnila globoko na polovico BC-ja. TD nekaj akcij kasneje je odločil tekmo.