sobota, 23. julij 2011

BC ne najde rešitev

V prvi tekmi četrtega tedna smo videli ogromno točk in nekaj zelo dramatičnih minut, čeprav BC ni nikoli vodil. Hamilton je potegnil že takoj na začetku. V prvih dveh napadih je dosegel 14 točk, BC pa je sprva več puntal kot kaj drugega. Kasneje jim je vendarle uspelo do prvega TD-ja. Znižali so na 7-14, vendar ni trajalo dolgo, da je Hamilton znova prišel v končno cono. Sledile so minute BC-ja. Najprej TD po lepem napadu, kasneje pa še TD pri vračanju izgubljene žoge. V preostanku prvega polčasa smo videli še FG Hamiltona, ki je tako vodil 24-21 ob polčasu. Tudi drugi polčas so bolje začeli gostje, sredi tretje četrtine so dosegli še en TD in se znova odlepili na 10 točk razlike. V zadnji četrtini so bili boljši Lionsi in zdelo se je, da bomo videli preobrat. Najpred TD, dve minuti in pol pred koncem tekme pa še FG za izenačenje na 31-31. Sledilo je nekaj dramatičnih minut. Hamilton je po nekaj napakah domače obrambe prišel povsem blizu, a je bil prisiljen poskušati s FG-jem. Za malo so ga zgrešili, a vseeno dobili eno točko. BC je moral vsaj do FG območja, vendar jim to ni uspelo. Na koncu še en TD in druga zmaga Hamiltona letos, BC ostaja pri ničli.